Sponsoren
Links


Vandaag jarig
Sebastian Dölle
Nicole Dols
Android app on Google Play


Organisatie
Bestuur Email sturen naar Bestuur  
Robbert Kloosterman  Voorzitter   
Serge van Embden  Secretaris   
Ron Contant  Penningmeester   
Robert Lahr  Hockeytechnische zaken   
Micha Deelen  Operationele Zaken   
Arbitrage Commissie Email sturen naar Arbitrage Commissie  
Herman van Prooye  Foto aanwezig Tuchtrecht correspondent   
Fleur Pennings  Begeleiding nieuwe scheidsrechters   
Bar Commissie Email sturen naar Bar Commissie  
Caroline de Leeuw  Coördinator   
Annemieke Reuters  Barcommissaris   
Wim Zanting  Barcommissaris   
Messelina Deelen  Barcommissaris   
Coby Louwe  Foto aanwezig Barcommissaris   
Mark Stekelenburg  Barcommissaris   
Barbara Philipszoon  Barcommissaris   
Michel Moerkerk  Barcommissaris   
EHBO Commissie Email sturen naar EHBO Commissie  
Elco van der Heide  Coördinator   
Bea Tanis     
Soes van Embden     
Krista Schuil     
Camille Theunissen     
Gabi Bos     
Marleen van Beest     
Coby Louwe  Foto aanwezig    
Herman van Prooye  Foto aanwezig    
Elftal Commissie Jeugd Email sturen naar Elftal Commissie Jeugd  
Elftal Commissie Senioren Email sturen naar Elftal Commissie Senioren  
Wilmy Oosterwijk  Coördinator   
Evenementen Commissie Email sturen naar Evenementen Commissie  
Mark van Linden  Coördinator   
Hanke Boom     
Michelle Dols     
Serge van Embden     
Daan van Woerkens     
Gabi Bos     
Financiën en Administratie Commissie Email sturen naar Financiën en Administratie Commissie  
Nicole Kuhne     
Hockey Technische Commissie Email sturen naar Hockey Technische Commissie  
Robert Lahr  Voorzitter HTC   
Mariëtte Gransbergen     
Tony Andrade Lopes     
Dirk Aben     
Paul Schuil  Coördinator   
ICT Commissie Email sturen naar ICT Commissie  
Marc Mertens  Coördinator   
Ewoud van Rossem  Coördinator   
Daan van Egmond  Coördinator   
Jongste Jeugd Commissie Email sturen naar Jongste Jeugd Commissie  
Gerdien Vermeer  Coördinator E-F / Hockeyschool / Funkey   
Kascontrole Commissie Email sturen naar Kascontrole Commissie  
Hanke Boom     
Ton Geise     
Keeperscoördinator  
Barbara Philipszoon  Coördinator   
Ledenadministratie Commissie Email sturen naar Ledenadministratie Commissie  
Soes van Embden  Coördinator   
Materiaal Commissie Email sturen naar Materiaal Commissie  
Rob Vink  Coördinator   
Jacques Winnen  Coördinator   
Onderhoudscommissie  
Nico Vos     
Frank van der Linden     
Rob Vink     
Hanke Boom  Coördinator   
Herman van Prooye  Foto aanwezig    
Ewoud van Rossem     
Redactie & Mediacommissie  
Leonie Bergwerff  Coördinator   
Steven Snoep  Ondersteuning   
Sponsorcommissie Email sturen naar Sponsorcommissie  
Micha Deelen     
Nadine Pors     
Johan Nelisse     
Trimhockey Commissie Email sturen naar Trimhockey Commissie  
Anita Woerdenbach  Coördinator beginners   
Wilmy Oosterwijk  Coördinator Gevorderden   
Tuchtcommissie Email sturen naar Tuchtcommissie  
Frank van der Linden     
Rob Hartmans     
Vincent Heugen     
Vertrouwenspersonencommissie  
Lideweij Fayad      
Marieke Morsch     
Wedstrijdsecretariaat Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat  
Herman van Prooye  Foto aanwezig Coördinator  JongsteJeugd E-F 
Herman van Prooye  Foto aanwezig Coördinator  Junioren A-D 
Herman van Prooye  Foto aanwezig Coördinator  Senioren 
Herman van Prooye  Foto aanwezig Coördinator  Zaal 
Zaalhockeycommissie Email sturen naar Zaalhockeycommissie  
Matthijs de Rijke  Coördinator   
Fleur Pennings  Coördinator   

Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
11-12  Algemene Leden Vergadering
15-12  H1 Zaalcompetitie
15-12  D1 Zaalcompetitie
5-1  D1 Zaalcompetitie
5-1  H1 Zaalcompetitie
Hele agenda
Uitslagen
D1Z HC Waddinxveen D1 4-2
D1Z HC De Hoeksche Waard D1 2-1
D3Z R.H.V. Leonidas DJ6 1-2
D3Z HC De IJssel DJ3 2-4
JB1Z Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JB2 5-2
MA2Z OMHC MA2 1-1
MA2Z HC Waddinxveen MA1 4-0
Meer uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Meer verslagen